
LED, Zilver, Roestvrij staal, IP-Klasse: IP44, Lampfitting: GU10
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor V-TAC VT- Wandlamp is € 22,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | V-TAC VT- Wandlamp |
| Merk | V-TAC |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 16.3 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Diepte | 6.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-02-03 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| IP-Klasse | IP44 |
| Aantal lampen | 2 Lampen |
| Lampfitting | GU10 |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431