
Dimbaar, LED, Rood, Transparant, Zwart, Staal, Metaal, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Luceplan Mesh Hanglamp ∅ 100cm is € 3.500,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Luceplan Mesh Hanglamp ∅ 100cm |
| Merk | Luceplan |
| Type | Hanglampen |
Kenmerken | |
| App-bediening | Ja, Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Diameter | 100.0 cm |
| Hoogte | 90.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-11-15 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Transparant, Rood, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Metaal, Plastic |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431