
Wit, Plastic, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Tom Rossau TR10 Vloerlamp 105cm is € 1.870,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Tom Rossau TR10 Vloerlamp 105cm |
| Merk | Tom Rossau |
| Type | Vloerlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 7000.0 g |
| Diameter | 40.0 cm |
| Hoogte | 105.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-04-04 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Plastic |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Snoerlengte | 250.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431