
LED, Dimbaar, Chroom, Goud, Messing, Transparant, Zilver, Grijs, Blauw, Roestvrij Staal, Brons, Staal, Metaal, Chroom, Messing, Glas, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Laagste prijs voor Searchlight Electric Ascona Hanglamp ∅ 62cm is € 267,13. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Searchlight Electric Ascona Hanglamp ∅ 62cm |
| Merk | Searchlight Electric |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2700.0 g |
| Diameter | 62.0 cm |
| Hoogte | 90.0 cm |
| Diepte | 14.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-06-13 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Kroonluchter |
| Kleur | Zilver, Multikleur, Messing, Chroom, Roestvrij Staal, Blauw, Grijs, Goud, Transparant, Brons |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Staal, Messing, Metaal, Chroom, Glas |
| Energieklasse | E, A, C |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 5 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 10.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431