
Tafellamp, LED, Zwart, Wit, Keramiek, Plastic, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Elstead Lighting Ripple Tafellamp 65cm is € 167,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Elstead Lighting Ripple Tafellamp 65cm |
| Merk | Elstead Lighting |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4000.0 g |
| Hoogte | 65.0 cm |
| Breedte | 36.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-04-10 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Hars, Keramiek, Metaal, Plastic, Stof |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431