
Bruin, Grijs, Koper, Roze, Geel, Goud, Beige, Wit, Groen, Rood, Zwart, Blauw, Natuurlijk, Aluminium, Metaal, Hout, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Tom Rossau TR5 Wandlamp ∅ 40cm is € 610,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Tom Rossau TR5 Wandlamp ∅ 40cm |
| Merk | Tom Rossau |
| Type | Wandlampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 40.0 cm |
| Hoogte | 18.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-06-02 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Beige, Blauw, Wit, Groen, Grijs, Roze, Goud, Koper, Geel, Natuurlijk, Rood, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Materiaal | Aluminium, Metaal, Hout |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Snoerlengte | 300.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431