Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
A+
Maksa joustavasti
A+
A+
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
-68%
A+ Zink 100 Kap
3,46 €
10,75 €
2 kauppoja
-24%
A+ Magnesium 120 Kap
9 €
11,89 €
2 kauppoja
-17%
A+ Energy & Focus kapslar
9 €
10,90 €
2 kauppoja
-23%
A+ Omega 3 110 Kapselia
13 €
16,90 €
2 kauppoja
-22%
A+ Multi Vitamin 100 kapslar
14 €
17,90 €
2 kauppoja
A+ Pyykinpesuneste Wild Flow 1.6l
5,29 €
3,31 €/L
1 kauppa
A+ White Pyykinpesuneste Valkopyykille 3.6l
17,99 €
2 kauppoja
A+ Active Colour Pesukapselit 56 kpl
4,77 €
2 kauppoja
A+ Colour Active 4 Pasukapselit 20 Kpl
9,99 €
1 kauppa
A+ Colour Active 4 Pyykinpesukapseli 20 Kpl
9,99 €
1 kauppa
A+ Tvättkapslar Color Active4 14 fp
10,95 €
1 kauppa
-23%
A+ Skin Complete
13 €
16,90 €
1 kauppa
A+ Vitamin D 180 Kapseli
15,95 €
1 kauppa
A+ Sensitive Color 2.2l
16,95 €
7,70 €/L
Tai 3 maksua 5,81 €
Tai 5,81 €/kk.
1 kauppa
-22%
A+ Omega-3 Algal Oil
17 €
21,91 €
1 kauppa
A+ Waschmittel Professional Color 4.62L 5L
37,95 €
7,59 €/L
Tai 3 maksua 13,00 €
Tai 13,00 €/kk.
1 kauppa
Trendaava
A+ Color Active 4 Caps Pyykinpesukapselit
4,77 €
1 kauppa
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com