Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Top Model
Maksa joustavasti
Top Model
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
Top Model Korurasia Valolla Viva Violet
34 €
2 kauppoja
Top Model Doggy Päiväkirja Kitty
14,95 €
3 kauppoja
Top Model Päiväkirja Koodin Ja Äänen Kanssa Balletti 413609
28 €
3 kauppoja
Top Model Askartelu Stickerworld Kitty Doggy Tarrakirja
6,90 €
2 kauppoja
Top Model Tattoos
7,90 €
2 kauppoja
Top Model Dress Me Up Tarrakirja Baletti 413611
8,50 €
2 kauppoja
Top Model Dress Me Up Suuri
9,90 €
2 kauppoja
Trendaava
Top Model Luo Oma Luo Oma Värityskirja
9,90 €
2 kauppoja
Top Model Penaali Deluxe Girl Power
47,50 €
Tai 3 maksua 16,27 €
Tai 16,27 €/kk.
2 kauppoja
Top Model Fur Ever Friends 3-osainen Penaali
49,90 €
2 kauppoja
Top Model Pue Minut Ylös Kollaasikirja
15,50 €
Tai 3 maksua 5,31 €
Tai 5,31 €/kk.
1 kauppa
Top Model TOPModel Hiusnaamio Beauty & Me
3,50 €
1 kauppa
Top Model My Dream Tester Eau De Toilette 30ml
4,60 €
153,33 €/L
1 kauppa
Top Model Let's Dance Tester Eau De Toilette 50ml
4,60 €
1 kauppa
Top Model So Girly Tester Eau De Toilette 30ml
4,60 €
162,26 €/kg
1 kauppa
Top Model Let's Dance Tester Eau De Toilette 30ml
4,60 €
153,33 €/L
1 kauppa
Top Model My Dream Tester Eau De Toilette 50ml
4,60 €
92,00 €/L
1 kauppa
Top Model TOPModel Taskumaalauskirja Miju & Christy
4,90 €
1 kauppa
Top Model Värikynät Iho Hiusvärit
6,50 €
1 kauppa
Top Model Sakset
6,50 €
1 kauppa
Top Model Hiussoljet Sydämillä
6,50 €
1 kauppa
Top Model Dress Me Up Stickerbook Safari 11 Sticker
8,50 €
1 kauppa
Trendaava
Top Model Leksaker Pysselbok Dress
8,50 €
1 kauppa
Top Model Mini Korostuskynät 6 Kpl
8,50 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 53 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com