Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Uriage
Maksa joustavasti
URIAGE
Uriage
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Uriage Eau Thermale Water Spray 300ml
8,75 €
29,17 €/L
6 kauppoja
-13%
Uriage Hyséac Face Anti-Blemish Serum 30ml
21,07 €
702,33 €/L
Tai 3 maksua 7,22 €
Tai 7,22 €/kk.
6 kauppoja
Uriage Thermal Micellar Water
9,25 €
37,00 €/L
5 kauppoja
Trendaava
Uriage Xémose Cleansing Oil 200ml
10,73 €
53,65 €/L
5 kauppoja
Uriage Eau Thermale Micellar Water 150ml
5,95 €
39,67 €/L
8 kauppoja
Uriage Bariésun SPF50 Plus Mineral Stick 18 Grammes
10,50 €
6 kauppoja
Uriage Bariesun SPF50+ Invisible Sun Stick 18 g
10,50 €
6 kauppoja
Trendaava
Uriage Bariederm-Cica Daily Serum 30ml
26,37 €
879,00 €/L
Tai 3 maksua 9,03 €
Tai 9,03 €/kk.
6 kauppoja
Uriage Xémose Moisturizing Lipstick 4g
6,67 €
5 kauppoja
Uriage Bariéderm Cica-Cream Copper Zinc SPF50+ 40ml
7,50 €
187,50 €/L
5 kauppoja
Uriage Eau Thermale Sérum Booster H.A 30ml 30ml
24 €
800,00 €/L
Tai 3 maksua 8,22 €
Tai 8,22 €/kk.
5 kauppoja
Uriage Roseliane Dermo Cleansing Fluid 250 ml
13,14 €
4 kauppoja
Uriage Xémose Cleansing Shoothing Oil 1000ml
17,90 €
17,90 €/L
Tai 3 maksua 6,13 €
Tai 6,13 €/kk.
4 kauppoja
Trendaava
Uriage Xémose Lipid-Replenishing Anti-Irritation 200 200ml
18,75 €
93,75 €/L
4 kauppoja
Uriage Hyséac Hydra Cream 40ml
11,40 €
285,00 €/L
7 kauppoja
-10%
Uriage Roséliane Soin Riche Anti Rougeurs 50 ml 50ml
14,06 €
281,20 €/L
7 kauppoja
Uriage Hyseac SOS Paste 15 g
11,69 €
6 kauppoja
Trendaava
Uriage Gentle Jelly Face Scrub 50ml
12 €
240,00 €/L
6 kauppoja
Uriage Xémose Soothing Eye Contour Care 15ml
12,08 €
805,33 €/L
6 kauppoja
Uriage Xemose Anti Itch Smoothing Oil Balm 200ml
12,50 €
62,50 €/L
6 kauppoja
Uriage Xmose Face Cream 40ml
11,53 €
331,25 €/L
6 kauppoja
-10%
Uriage Roseliane Visible Redness Cream SPF30 40ml
14,06 €
351,50 €/L
6 kauppoja
Trendaava
Uriage Eau Thermale Bariéderm Hand Cream 50ml
6,60 €
132,00 €/L
5 kauppoja
Uriage Waterproof Eye Make-up remover 100 ml
9,25 €
92,50 €/L
5 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 210 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com