Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Garnier
Maksa joustavasti
Garnier
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Face Drops 30ml
9,52 €
317,33 €/L
9+ kauppoja
-26%
Garnier Eye Makeup Remover 2 in 1 - Essentials
3,42 €
27,36 €/L
6 kauppoja
Trendaava
Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Protection Mist SPF50+ 75ml
8,40 €
112,00 €/L
9 kauppoja
Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Hypoallergenic Milk 50+ 175ml
10 €
57,14 €/L
5 kauppoja
-24%
Garnier Vitamin C Anti-Dark Spots & Brightening Serum 30ml
10,43 €
347,67 €/L
9 kauppoja
Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Fluid SPF50+ 40ml
10,64 €
266,00 €/L
9 kauppoja
-25%
Garnier Garnitr Hyaluron Glass Skin Jelly Sheet Mask
2,17 €
2,90 €
7 kauppoja
-25%
Garnier Vitamin C Fresh Bright Hydrating Sorbet Cream 85 ml
5,17 €
6,90 €
7 kauppoja
Trendaava
Garnier SkinActive Micellar Vitamin C Cleansing Water 400ml
5,52 €
13,80 €/L
7 kauppoja
-17%
Garnier Cleansing Water Salicylic 400 ml
5,92 €
7,14 €
7 kauppoja
Garnier Fructis Hair Food Pineapple Mask
6,40 €
17,75 €/L
7 kauppoja
-17%
Garnier Ambre Solaire Super UV Refreshing Face Water Fluid SPF50 40 ml
10,42 €
12,56 €
7 kauppoja
Garnier Micellar Cleansing Water 400ml
5,92 €
17,25 €/L
6 kauppoja
Trendaava
Garnier Ambre Solaire Super UV Vitamin C SPF50+ 40ml
9,60 €
6 kauppoja
Trendaava
Garnier Skin Active Vitamin C Brightening Serum Cream SPF25 50ml
10,72 €
214,40 €/L
6 kauppoja
-21%
Garnier SkinActive Micellar Cleansing Water in Oil 400ml
5,92 €
14,80 €/L
5 kauppoja
Garnier SkinActive Cryo Jelly Sheet Mask
3,83 €
6 kauppoja
-30%
Garnier Hyaluron Fresh Plump Hydrating Sorbet Cream 85 ml
5,53 €
65,06 €/L
6 kauppoja
-23%
Garnier Solaire Sensitive Advanced Kids Roll-On SPF50 50ml
6,23 €
124,60 €/L
6 kauppoja
Garnier Pure Active Intensive Charcoal 3-in-1 Wash, Scrub & Mask 150ml
6,23 €
41,53 €/L
6 kauppoja
Garnier Fructis Hair Food Papaya Mask 400
5,18 €
16,41 €/L
6 kauppoja
Garnier Pure Active 3 in 1
6,93 €
48,20 €/kg
6 kauppoja
-30%
Garnier Skin Active Hyaluronic Aloe Soothing Cream Cleanser 250ml
6,93 €
27,72 €/L
6 kauppoja
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera Mask
7,10 €
17,75 €/L
6 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 790 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com