Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Matas Striber
Maksa joustavasti
Matas Striber
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Matas Striber Hyaluron 24H Face Cream 50ml
8,90 €
178,00 €/L
1 kauppa
Matas Striber Enzyme Scrub Mask 80 ml
9,90 €
1 kauppa
Matas Striber Niacinamide 5% HA Serum 30ml
9,90 €
330,00 €/L
1 kauppa
Matas Striber Hyaluron Shampoo 500 ml
9,90 €
1 kauppa
Matas Striber Curly Curl Cream 150 ml
9,90 €
1 kauppa
Matas Striber Curly Low-Poo Shampoo 500 ml
12,90 €
25,80 €/L
1 kauppa
Matas Striber Curly Conditioner 500 ml
12,90 €
25,80 €/L
1 kauppa
Trendaava
Matas Striber Pomegranate Salt Body Scrub 100ml
3 €
30,00 €/L
1 kauppa
Matas Striber Pomegranate Deodorant Roll On 50 ml
4 €
80,00 €/L
1 kauppa
Matas Striber Sea Buckthorn Elderflower Deodorant 50 ml
4 €
80,03 €/L
1 kauppa
Trendaava
Matas Striber Pomegranate Hand Soap 400 ml
5 €
12,50 €/L
1 kauppa
Matas Striber Sea Buckthorn Conditioner 500 ml
8 €
1 kauppa
Trendaava
Matas Striber Dry Shampoo Translucent
8,90 €
44,50 €/L
1 kauppa
Matas Striber Dry Shampoo Translucent Uden Parfume
8,90 €
44,50 €/L
1 kauppa
Matas Striber Mild Cleansing Mousse For Sensitive Skin 150 ml 150ml
8,90 €
59,33 €/L
1 kauppa
Matas Striber Collagen Conditioner 500 ml
8,90 €
17,80 €/L
1 kauppa
Matas Striber Collagen Body Shampoo 500 ml
8,90 €
17,80 €/L
1 kauppa
Matas Striber The Core Squalane Cleansing Gel 80 ml 80ml
8,90 €
111,25 €/L
1 kauppa
Matas Striber Hyaluron Micellar Water 250 ml 250ml
8,90 €
35,60 €/L
1 kauppa
Matas Striber The Core 7% Glycolic Acid Toner 250 ml
8,90 €
1 kauppa
Matas Striber The Core Niacinamide Toner 250 ml 250ml
8,90 €
35,60 €/L
1 kauppa
Trendaava
Matas Striber Mild Leave-On Moisture Mask 80 ml 80ml
9 €
112,50 €/L
1 kauppa
Matas Striber The Core Multi-Peptide HA 1% Serum 30 ml 30ml
9 €
300,00 €/L
1 kauppa
Matas Striber Hyaluron Leave-In Treatment 150 ml
9,90 €
66,00 €/L
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 229 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com