Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Pai
Maksa joustavasti
PAI
Pai
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Pai Rosehip Bioregenerate Face Oil 10ml
17,04 €
1 704,00 €/L
3 kauppoja
Pai Light Work Cleansing Oil 100ml
29,92 €
299,20 €/L
Tai 3 maksua 10,25 €
Tai 10,25 €/kk.
5 kauppoja
-13%
Pai Light Work Rosehip Cleansing Oil 28ml 28ml
16,50 €
589,29 €/L
Tai 3 maksua 5,65 €
Tai 5,65 €/kk.
4 kauppoja
-17%
Pai Back to Life Hydration Serum 30ml
37,42 €
1 247,33 €/L
Tai 3 maksua 12,82 €
Tai 12,82 €/kk.
4 kauppoja
-11%
Pai Rosehip Bioregenerate Oil 30ml
26,17 €
872,33 €/L
Tai 3 maksua 8,97 €
Tai 8,97 €/kk.
4 kauppoja
Pai Impossible Glow Bronze Highlighting Drops 30ml
26,17 €
872,33 €/L
Tai 3 maksua 8,97 €
Tai 8,97 €/kk.
4 kauppoja
Pai The Anthemis Chamomile & Rosehip Soothing Moisturiser 50ml
33,67 €
673,40 €/L
Tai 3 maksua 11,53 €
Tai 11,53 €/kk.
4 kauppoja
Pai Carbon Star Detoxifying Overnight Face Oil 30ml
35,88 €
1 196,00 €/L
4 kauppoja
-16%
Pai Fade Forward Marine Algae Dark Spot Serum 30ml
44,92 €
1 497,33 €/L
Tai 3 maksua 15,39 €
Tai 15,39 €/kk.
4 kauppoja
Pai Gentle Genius Barrier Care Soothing Body Cream 200g
26,17 €
Tai 3 maksua 8,97 €
Tai 8,97 €/kk.
3 kauppoja
Pai Middlemist Seven Camellia & Rose Gentle Cream Cleanser 150ml
29,92 €
199,47 €/L
Tai 3 maksua 10,25 €
Tai 10,25 €/kk.
3 kauppoja
Trendaava
Pai Skincare Bright Now Exfoliating Toner 100ml 100ml
29,92 €
299,20 €/L
Tai 3 maksua 10,25 €
Tai 10,25 €/kk.
3 kauppoja
-13%
Pai Century Flower Barrier Defence Mist 100ml
33,67 €
336,70 €/L
Tai 3 maksua 11,53 €
Tai 11,53 €/kk.
3 kauppoja
Pai Skincare Resurrection Girl 75ml
37,42 €
498,93 €/L
Tai 3 maksua 12,82 €
Tai 12,82 €/kk.
3 kauppoja
Pai Stabilised Vitamin C 20% Brightening Booster 10ml 10ml
14,62 €
1 704,00 €/L
4 kauppoja
Pai Phaze Clarifying Face Wash 100ml
20,17 €
266,80 €/L
Tai 3 maksua 6,91 €
Tai 6,91 €/kk.
4 kauppoja
-16%
Pai Try Kit
37,42 €
44,63 €
Tai 3 maksua 12,82 €
Tai 12,82 €/kk.
4 kauppoja
Pai British Summer Time Glow SPF30 Illuminating Sunscreen
31,28 €
3 kauppoja
Pai The Pioneer Geranium & Thistle Mattifying Moisturiser 50ml
35,88 €
717,60 €/L
3 kauppoja
-17%
Pai Believe Brightening Moisturizer C-2 50ml
37,42 €
748,40 €/L
Tai 3 maksua 12,82 €
Tai 12,82 €/kk.
3 kauppoja
-25%
Pai Phaze Clarifying Face Wash
10,87 €
14,50 €
2 kauppoja
-25%
Pai Peptides 5% 10ml
14,62 €
51,57 €/kg
2 kauppoja
-15%
Pai The Impossible Tan Hydrating Self Tan Drops 30ml
18,67 €
22,08 €
Tai 3 maksua 6,40 €
Tai 6,40 €/kk.
2 kauppoja
Pai Middlemist Seven Gentle Cream Cleanser 50ml 50ml
21,85 €
437,00 €/L
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 45 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com