Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Chupa Chups
Maksa joustavasti
CHUPA CHUPS
Chupa Chups
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Chupa Chups Lip Balm Juicy Watermelon
1,95 €
3 kauppoja
Chupa Chups Lip Balm Juicy Orange
1,95 €
3 kauppoja
Chupa Chups Cheeky Cherry Vartalosuihke 150 ml
4,75 €
31,67 €/L
3 kauppoja
Chupa Chups Käsien ja Kynsien Voidesetti
6,71 €
2 kauppoja
Chupa Chups So Fruity Body Mist Collection 4x100ml
7,98 €
79,80 €/L
3 kauppoja
Chupa Chups Bath & Body Wash Strawberry Swirl
2,25 €
7,50 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Bath & Body Wash Tutti Frutti
2,25 €
7,50 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Bath & Body Wash Cool Cola
2,25 €
2 kauppoja
Chupa Chups Bath & Body Wash Cheeky Cherry
2,25 €
2 kauppoja
Chupa Chups Vesimeloni Persikka Huulirasva 2 Kpl 16ml
2,49 €
2 kauppoja
Chupa Chups Mansikkainen Käsivoide 50ml 50ml
2,49 €
49,80 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Cool Cola Käsivoide 50ml 50ml
2,49 €
49,80 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Tutti Frutti Käsivoide 50ml 50.3ml
2,49 €
49,52 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Lemon Sorbet Body Spray 150 ml
2,49 €
16,60 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Huulivoide Mehukas Appelsiini
2,59 €
2 kauppoja
Chupa Chups Mini-tikkarit 120 g
2,99 €
2 kauppoja
Chupa Chups 2-in-1 Strawberry Swirl Bath Shower Gel 236ml
3,15 €
2 kauppoja
Chupa Chups 2-in-1 Cheeky Cherry Kylpy Suihkugeeli 236 ml
3,15 €
13,35 €/L
2 kauppoja
Chupa Chups Melody Pops 15g
0,75 €
1 kauppa
Chupa Chups Stranger Things Right Side 120g
3,50 €
1 kauppa
Chupa Chups Face Mask Cheeky Cherry 25 ml 25ml
3,50 €
140,00 €/L
1 kauppa
Chupa Chups Face Mask Peach 25 ml 12 Stk 25ml
3,50 €
1 kauppa
Chupa Chups Kösi Ja Kynsivoide Strawberry Swirl 30ml
4,55 €
1 kauppa
Chupa Chups Pineapple Coconut Body Spray 150 ml
4,75 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 31 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com