Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
ICON
Maksa joustavasti
ICON
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
ICON Professional Strong Like You Repair & Strengthening 250 ml
20,90 €
83,60 €/L
Tai 3 maksua 7,16 €
Tai 7,16 €/kk.
2 kauppoja
ICON Professional Caring Like You Deep Hydration Set
40 €
Tai 3 maksua 13,70 €
Tai 13,70 €/kk.
2 kauppoja
Trendaava
ICON ique Professional Dreaming Big Like You Shampoo Set 250 ml
48,90 €
Tai 3 maksua 16,75 €
Tai 16,75 €/kk.
2 kauppoja
ICON Professional Strong Like You Repair Mask 50 ml
7,80 €
156,00 €/L
1 kauppa
ICON Professional Elvyttävä Shampoo 70 ml
5,60 €
1 kauppa
ICON fit BCAA 2 1 1 Appelsiini 300 g
12,26 €
1 kauppa
Trendaava
ICON fit Joint Collagen Kirsikka 300g
13,29 €
1 kauppa
ICON fit BCAA 2 1 1 Omena 300 g
13,99 €
1 kauppa
ICON Professional Deep Hydration Shampoo 250 ml
15,20 €
60,80 €/L
Tai 3 maksua 5,21 €
Tai 5,21 €/kk.
1 kauppa
ICON Professional Strong Like You Repair & Strengthening 250 ml
15,20 €
60,80 €/L
Tai 3 maksua 5,21 €
Tai 5,21 €/kk.
1 kauppa
ICON ique Professional Caring Like You Deep Hydration 250 ml
16 €
64,00 €/L
Tai 3 maksua 5,48 €
Tai 5,48 €/kk.
1 kauppa
ICON Professional Caring Like You Deep Hydration Leave-in Treatment 150 ml
16 €
106,67 €/L
Tai 3 maksua 5,48 €
Tai 5,48 €/kk.
1 kauppa
ICON Professional Elvyttävä Naamio Vaurioituneille Hiuksille 200 ml
16 €
80,00 €/L
Tai 3 maksua 5,48 €
Tai 5,48 €/kk.
1 kauppa
ICON Professional Caring Like You Deep Hydration Mask 200 ml
16,40 €
82,00 €/L
Tai 3 maksua 5,62 €
Tai 5,62 €/kk.
1 kauppa
ICON Professional Caring Like You Deep Hydration Kosteuttava Öljy 30 ml
16,80 €
560,00 €/L
Tai 3 maksua 5,76 €
Tai 5,76 €/kk.
1 kauppa
ICON ique Professional Strong Like You Repair Set
20 €
Tai 3 maksua 6,85 €
Tai 6,85 €/kk.
1 kauppa
ICON ique Professional Dreaming Big Like You Volume 250 ml
23,60 €
94,40 €/L
Tai 3 maksua 8,09 €
Tai 8,09 €/kk.
1 kauppa
ICON AirMon Pro RX Wireless Audio Receiver
54,61 €
1 kauppa
ICON Pearl Vartalosuihke 8.4 oz
59,34 €
249,19 €/kg
1 kauppa
-40%
ICON AirMic Solo Wireless Microphone System
60,77 €
100,76 €
1 kauppa
ICON Shampoo 250 ml Conditioner 250 ml
68,26 €
1 kauppa
ICON Tyyli-Ikoni 6 Lyhyet Rastatukkaperuukit Kierretyllätwistillä Twistillä Mustille Naisille Twistillä Mustille Naisille
79,17 €
1 kauppa
-42%
ICON AirMic Duo Wireless Microphone System
85 €
147,45 €
1 kauppa
ICON Super Long Straight Lace Front Wig 38 inch #613 White
91,19 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 40 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com