Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Derma
Maksa joustavasti
Derma
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Derma V10 Solkiss Applicator Mitt
2,50 €
3 kauppoja
Derma Man Shower Gel
4,95 €
14,14 €/L
2 kauppoja
Derma Eco Intimate Soap
6,95 €
46,33 €/L
2 kauppoja
Derma V10 Anti-Ageing Day & Night Cream 50ml
3,29 €
65,80 €/L
3 kauppoja
-56%
Derma Eco Baby Salve 100ml
4,95 €
49,50 €/L
3 kauppoja
Derma Family Body Lotion 350ml
5,95 €
17,00 €/L
3 kauppoja
-25%
Derma Eco Cleansing Gel 200ml
7,95 €
39,75 €/L
3 kauppoja
-28%
Derma Eco Baby Oil 150ml
7,95 €
53,00 €/L
3 kauppoja
-28%
Derma Eco Micellar Water 200ml
7,95 €
39,75 €/L
3 kauppoja
Derma Kids Sun Roll-on Spf50 50 ml 50ml
9 €
180,00 €/L
3 kauppoja
Derma Sollotion SPF15 200ml
11 €
55,00 €/L
3 kauppoja
Derma Selvbruner Lotion 150ml
13,95 €
93,00 €/L
3 kauppoja
Derma V10 Brightening Niacinamide Kirkastava Kangasnaamio
1,79 €
2 kauppoja
Derma Foot Pack Honey & Almond
1,99 €
2 kauppoja
Derma V10 Honey Huulivoide 4.8 g
1,99 €
2 kauppoja
Derma V10 Argan Oil Foot Pack
2,99 €
2 kauppoja
Derma Mellor Russell Original Aloe Vera Intens Huulivoide 3 Kpl
3,25 €
2 kauppoja
-33%
Derma Sun Stick SPF50 15ml
8 €
533,33 €/L
2 kauppoja
Derma Eco Day Cream 50ml
8,95 €
179,00 €/L
2 kauppoja
Derma Eco Night Cream 50ml
8,95 €
179,00 €/L
2 kauppoja
Derma Eco Firming Anti-Age Serum 30ml
11,95 €
398,33 €/L
2 kauppoja
Derma Håndsprit Gel
4,95 €
19,80 €/L
1 kauppa
Derma Family Antiperspirant Deo Roll-on
3,95 €
79,00 €/L
2 kauppoja
Derma Lip Balm 2-pack
3,95 €
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 91 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com