Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Fairy
Maksa joustavasti
FAIRY
Fairy
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Fairy Non Bio Sensitive Skin 1333ml 1333ml
10,25 €
7,69 €/L
2 kauppoja
Fairy Fresh In-Wash Tuoksuvahvistin Silkki Puun Kukka Jasmiini 176g
6,29 €
3 kauppoja
Fairy Original All-In-One Tiskiainepaperit 14 Kpl
4,49 €
3 kauppoja
Fairy Skip The Soak Power Spray Lemon 650 ml 0.5l 500ml
5,25 €
10,50 €/L
3 kauppoja
Fairy Max Power Lemon Astianpesuneste 730ml
5,49 €
3 kauppoja
Fairy Max Power Anti-Bacterial Eucalyptus 730ml 730ml
5,49 €
7,52 €/L
3 kauppoja
Fairy Silk Tree Blossom Jasmine Pyykin Raikastaja 155g
6,75 €
3 kauppoja
Fairy Dish Washing Liquid Original 400ml
2,39 €
5,98 €/L
2 kauppoja
Fairy Opvaskemiddel Original 320 ml 320ml
2,59 €
2 kauppoja
Fairy Non Bio Fabric Softener 1155 ml
2,99 €
2 kauppoja
Fairy Lemon Liquid Dishwasher 1015 ml 1015ml
4,19 €
4,13 €/L
2 kauppoja
Fairy Max Power Original Up Liquid 3-pack 640ml
5,09 €
2 kauppoja
Fairy Outdoorable Non-Bio Fabric Conditioner 490ml
5,99 €
12,22 €/L
2 kauppoja
Fairy Original All-In-One Astianpesutabletit 60 Kpl
9,99 €
2 kauppoja
Fairy Non Bio Silk Tree Blossom Jasmine Washing Liquid Pods 50
15,85 €
2 kauppoja
Fairy Original All-in-One Astianpesukonetabletit 70 Kpl
15,99 €
2 kauppoja
Fairy Original All-in-One Astianpesukonetabletit 110 kpl
16,49 €
2 kauppoja
Fairy Non Bio Platinum Extra Stain Removal Pyykinpesukapselit 50 Kpl
17,59 €
2 kauppoja
Fairy All-In-1 Dishwasher Tablets
17,99 €
2 kauppoja
Fairy Platinum Lemon All in One Dishwasher Tablets 75-pack
20,99 €
2 kauppoja
Fairy Platinum All-in-One Astianpesukapselit 113 Kpl
21,99 €
2 kauppoja
Fairy Professional All in One Astianpesutabletit 90 kpl
23,99 €
2 kauppoja
Fairy Wonder Wand Vibraattori Violetti
34,95 €
2 kauppoja
Fairy Astianpesukonetabletit Platinum
7,76 €
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 43 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com