Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Fleshlight
Maksa joustavasti
Fleshlight
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
Fleshlight Shower Mount Ripustusteline Musta
24,90 €
8 kauppoja
Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack
92,90 €
7 kauppoja
Fleshlight Fleshwash Puhdistussuihke 100 ml Kirkas
7,90 €
79,00 €/L
7 kauppoja
Fleshlight Sleeve Warmer
23,90 €
7 kauppoja
Fleshlight Girls Kazumi Vaalea iho
79,90 €
7 kauppoja
Fleshlight Renewing Powder Valkoinen
7,90 €
66,95 €/L
6 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Vesipohjainen Liukuvoide 100 ml Kirkas
9,90 €
99,00 €/L
6 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Ice Viilentävä Vesipohjainen Liukuvoide 100 ml Kirkas
12,69 €
126,90 €/L
5 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Fire Lämmittävä Vesipohjainen Liukuvoide 250 ml Kirkas
17,90 €
71,60 €/L
5 kauppoja
Trendaava
Fleshlight FleshLube Vesi, 250 ml Transparent
17,90 €
71,60 €/L
6 kauppoja
-20%
Fleshlight Quickshot Turbo Blue Ice Masturbaattori Sininen
32 €
39,90 €
6 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Slide Anal 100ml
12,47 €
124,70 €/L
4 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Fire Lämmittävä Vesipohjainen Liukuvoide 100 ml Kirkas
12,68 €
126,80 €/L
4 kauppoja
Fleshlight Quick Connect Adapteri Kirkas
12,90 €
4 kauppoja
Fleshlight Fleshlube Slide Anal 250ml
19,90 €
79,60 €/L
4 kauppoja
Trendaava
Fleshlight Universal Launch Stroking Simulator
199 €
6 kauppoja
Fleshlight Mr. Limpy Medium
19,99 €
3 kauppoja
Trendaava
Fleshlight Quickshot Shower Mount Adapter
11,90 €
3 kauppoja
Trendaava
Fleshlight FleshLube Water Vesipohjainen Liukuvoide 500ml
26,90 €
59,90 €/L
3 kauppoja
Fleshlight Shower Mount Flight Adapteri Musta
8,90 €
4 kauppoja
Fleshlight Mr. Limpy Large Packer Vaalea iho
19,99 €
4 kauppoja
Fleshlight FleshLube Ice Viilentävä Liukuvoide 250ml
16,90 €
82,56 €/L
4 kauppoja
Fleshlight HerSpot Golden Rose Medium
39,90 €
2 kauppoja
Fleshlight Quickshot Vantage Combo Pack
39,90 €
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 43 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com