Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Avril
Maksa joustavasti
AVRIL
Avril
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Avril Organic 7 Free Kynsilakka - Beige Rose
5,78 €
1 kauppa
Avril Neglelak Nude 80% Naturlige Ingredienser
5,78 €
1 kauppa
Avril Organic 7 Free Kynsilakka 7ml - Baby Blue
5,78 €
1 kauppa
Avril Organic 7-Free Kynsilakka 7ml - Antique Pink Rose Patiné
5,78 €
1 kauppa
Avril Organic 7-Free Kynsilakka 7ml - Marshmallow Guimauve
5,78 €
1 kauppa
Avril Organic 7 Free Kynsilakka - Corail
5,78 €
825,71 €/L
1 kauppa
Avril Nail Polish Kynsilakat 7ml - Marsala
5,78 €
825,71 €/L
1 kauppa
Avril Organic Hellävarainen Puhdistusgeeli 100ml 100ml
6,37 €
63,70 €/L
1 kauppa
Avril Organic Rauhoittava Kasvonaamio 50 ml 50ml
6,71 €
134,20 €/L
1 kauppa
Avril Organic 7-Free Kynsilakka - Taupe Nacre
6,90 €
985,71 €/L
1 kauppa
Avril Shower Gel Zeste De Citron
6,97 €
13,94 €/L
1 kauppa
Avril Face & Body Cream 200ml
8,11 €
40,55 €/L
1 kauppa
Avril Body Moisturizer 200ml
8,11 €
1 kauppa
Avril Face Cream Day 50ml
8,11 €
162,20 €/L
1 kauppa
Avril Organic Kasvokuorinta 50ml 50ml
8,11 €
162,20 €/L
1 kauppa
Avril Organic Nestemäinen Eyeliner - Musta
8,23 €
1 646,00 €/L
1 kauppa
Avril Lifting Face Mask 50ml
8,25 €
165,00 €/L
1 kauppa
Avril Face Tonic 200ml
8,81 €
44,05 €/L
1 kauppa
Avril Organic Aloe Vera Geeli 150 ml 150ml
10,19 €
67,93 €/L
1 kauppa
Avril Organic Laventelivesi 200 ml 200ml
10,90 €
54,50 €/L
1 kauppa
Avril Meikinpohjustusvoiteet Certified Organic Foundation Vanille
15,33 €
511,00 €/L
1 kauppa
Avril Organic Arganöljy 100ml 100ml
16,56 €
165,60 €/L
Tai 3 maksua 5,68 €
Tai 5,68 €/kk.
1 kauppa
Avril Purifying Face Mask
4,50 €
1 kauppa
Avril Organic Palasaippua Appelsiininkukka 100g
4,90 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 60 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com