Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
STR8
Maksa joustavasti
STR8
STR8
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
STR8 Original Deodoranttisuihke Miehille 150 ml
3,40 €
2 kauppoja
STR8 Wild Beat Suihkugeeli Miehille 400 ml
3,50 €
8,75 €/L
2 kauppoja
STR8 Ahead For Men 85 ml
7 €
82,35 €/L
2 kauppoja
STR8 Ahead After Shave 100ml
7,10 €
71,00 €/L
2 kauppoja
-17%
STR8 FR34K EdT
8,72 €
87,20 €/L
2 kauppoja
Trendaava
STR8 Original After Shave Vesi Miehille 100 ml
9,90 €
99,00 €/L
2 kauppoja
STR8 Ahead Suihkugeeli 400 ml
3,10 €
7,75 €/L
1 kauppa
STR8 Game Shower Gel Suihkugeeli 550 ml
3,40 €
6,18 €/L
1 kauppa
STR8 Red Code Deodorant Suihke 150 ml
3,60 €
24,00 €/L
1 kauppa
STR8 FR34K Deo Spray
3,80 €
25,33 €/L
1 kauppa
STR8 Wild Beat Antiperspirant Roll-On 50 ml
3,80 €
76,00 €/L
1 kauppa
-11%
STR8 8 Rise Deodorant spray
3,90 €
26,00 €/L
1 kauppa
STR8 Game Deodorant 150 ml
3,90 €
26,00 €/L
1 kauppa
STR8 Wild Beat Deodorantti Miehille 150 ml
4,10 €
27,33 €/L
1 kauppa
STR8 Live True Deo Body Spray
4,30 €
28,67 €/L
1 kauppa
-16%
STR8 Red Code Deodorant Suihke 250 ml
4,90 €
19,60 €/L
1 kauppa
Trendaava
STR8 Red Code Suihkugeeli 550 ml
5,10 €
9,27 €/L
1 kauppa
STR8 Original Deodorant Suihke 250 ml
5,60 €
22,40 €/L
1 kauppa
STR8 Red Code Shower Gel Suihkugeeli 3in1 750 ml
6 €
8,00 €/L
1 kauppa
STR8 Game Shower Gel Suihkugeeli 3in1 750 ml
6 €
8,00 €/L
1 kauppa
STR8 Wild Beat Shower Gel Suihkugeeli 750 ml
6 €
8,00 €/L
1 kauppa
STR8 Wild Beat Body Fragrance Deodorantti Vartalosuihke 85 ml
7 €
1 kauppa
STR8 Wild Beat Deodorant 250 ml
7 €
28,00 €/L
1 kauppa
STR8 Original Deodorant Tispray 75 ml
8,39 €
111,87 €/L
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 57 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com