Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
OUAI
Maksa joustavasti
OUAI
OUAI
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
OUAI Detox Shampoo
31,60 €
105,33 €/L
4 kauppoja
Trendaava
OUAI Curl Crème
31,60 €
133,90 €/L
5 kauppoja
OUAI Fine Medium Hair Treatment Masque Travel Size 100ml
22 €
220,00 €/L
4 kauppoja
OUAI Wave Spray Full Size 177ml
29,90 €
168,93 €/L
4 kauppoja
OUAI Medium Conditioner Travel Size
12,88 €
5 kauppoja
OUAI St Barts Hair and Body Mist 236ml
39 €
402,06 €/L
5 kauppoja
OUAI St Barts Body Cleanser Travel Size 89ml
13,80 €
155,06 €/L
4 kauppoja
OUAI St Barts Body Creme Travel Size 96.4g 100ml
22 €
220,00 €/L
4 kauppoja
OUAI Medium Hair Shampoo Refill
63,20 €
66,81 €/L
2 kauppoja
OUAI Fine Shampoo Travel Size 89ml
12,88 €
4 kauppoja
OUAI Fine Conditioner Travel Size
12,88 €
5,12 €/kg
4 kauppoja
OUAI Hair Oil
15,80 €
1 215,38 €/L
4 kauppoja
OUAI Leave-in Conditioner 45ml
16 €
355,56 €/L
4 kauppoja
OUAI Anti Frizz Creme Travle Size 30 ml
16 €
179,78 €/L
4 kauppoja
OUAI Travel Detox Shampoo 89ml
16,10 €
180,90 €/L
4 kauppoja
OUAI St. Barts Hair and Body Mist
23,92 €
246,60 €/L
4 kauppoja
OUAI Body Cleanser Melrose Place
29,30 €
97,67 €/L
4 kauppoja
OUAI Hair Oil
29,30 €
651,11 €/L
4 kauppoja
OUAI Ibiza Fragrance Mist 97ml
29,90 €
308,25 €/L
4 kauppoja
OUAI Santorini Fragrance Mist 97ml
29,90 €
351,56 €/kg
4 kauppoja
Trendaava
OUAI Fragrance Mist Melrose Place 97ml
29,90 €
4 kauppoja
OUAI Anti-Frizz Crème
29,90 €
168,93 €/L
4 kauppoja
OUAI St Barts Body Cleanser 300 ml
29,90 €
99,67 €/L
4 kauppoja
OUAI Medium Hair Conditioner
30 €
100,00 €/L
4 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 102 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com