Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Lenor
Maksa joustavasti
LENOR
Lenor
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
Lenor Crease Releaser Spring Awakening 500ml
5,99 €
11,98 €/L
2 kauppoja
Lenor Tumble Dryer Sheets Sparkling Bloom 34pcs
3,49 €
4 kauppoja
Lenor Summer Breeze Dryer Sheets 34pcs
4,99 €
4 kauppoja
Lenor Kuivausrumpuarkit Spring Awakening 34 Arkkia
5,62 €
2 kauppoja
Lenor Unstoppables Fresh Tuoksuhelmet Pesukoneeseen 735 g
17,20 €
2 kauppoja
Lenor Cotton Fresh Tuoksuhelmet 195 g
6,58 €
1 kauppa
Lenor Summer Breeze Huuhteluaine 1155 ml
3,49 €
3 kauppoja
Lenor Outdoorable Summer Breeze Huuhteluaine 700 ml
3,99 €
3 kauppoja
Lenor Exotic Bloom Crease Releaser 500ml
5,99 €
11,98 €/L
3 kauppoja
Lenor Rafraîchisseur Textile Voile Fraicheur d'Avril 34 Lingettes 2.7l
3,89 €
2 kauppoja
Lenor Unstoppables Fresh Laundry Perfume 155g
4,45 €
2 kauppoja
Lenor Summer Breeze Huuhteluaine 1147 ml
4,99 €
2 kauppoja
Lenor Laundry Perfume Orchid & Vanilla 155g
4,99 €
2 kauppoja
Lenor Blossom Dream Pyykin Tuoksuhelmet 155 g
5,29 €
2 kauppoja
Lenor Laundry Perfume Light Jasmine Blossom
5,39 €
2 kauppoja
Lenor Laundry Perfume Light Fresh Cotton Blossom 155g
5,39 €
2 kauppoja
Lenor Fresh Sensation Floral Fresh Pyykin Tuoksutehoste 155 g
5,95 €
2 kauppoja
Lenor Ultra Concentrated Freshness 490ml
5,99 €
12,22 €/L
2 kauppoja
Lenor Crease Releaser Summer Breeze 500ml
5,99 €
11,98 €/L
2 kauppoja
Lenor Laundry Perfume In-Wash Scent Booster Beads Spring Awakening 176g
5,99 €
2 kauppoja
Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 43 Washes
6,49 €
2 kauppoja
Lenor Outdoorable Amalfi Lemon Lily Huuhteluaine 966ml
6,49 €
2 kauppoja
Lenor April Fresh Huuhteluainetiiviste 882 ml 882ml
6,99 €
7,93 €/L
2 kauppoja
Lenor Spring Awakening Tuoksuhelmet 195 g
6,44 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 54 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com