Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
SoFlow
Maksa joustavasti
SOFLOW
SoFlow
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
SoFlow Nourishing Mask for Curly Hair Melon Aloe 400 ml
6,90 €
17,25 €/L
2 kauppoja
SoFlow High Porosity Shampoo 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Emollient Protein Conditioner for High Porosity Hair 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
Trendaava
SoFlow So!Flow Curl Activator 150ml
5,10 €
34,00 €/L
2 kauppoja
SoFlow Emollient Oil for High Porosity and Brittle Hair 150ml
6,10 €
40,67 €/L
2 kauppoja
SoFlow Frizzy Dry Hair Smoothing Boosting Shot 75 ml
4,80 €
63,90 €/L
2 kauppoja
SoFlow Damaged Hair Vahvistava Hoitoaine 300 ml
5,10 €
17,00 €/L
2 kauppoja
SoFlow Nourishing Shampoo for Curly Hair Melon Aloe 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Protective Butter for Ends 15 ml
5,10 €
340,00 €/L
2 kauppoja
Trendaava
SoFlow Revitalizing Conditioner Elävöittävä Hoitoaine 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow So!Flow Smoothing Conditioner 400 ml
5,10 €
12,78 €/L
2 kauppoja
SoFlow Frizz Silottava Hoitoaine Pörröisyyn 300 ml
5,10 €
17,00 €/L
2 kauppoja
SoFlow Emollient Protein Conditioner 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Curly Hair Nourishing Cleansing Conditioner
5,10 €
25,50 €/L
2 kauppoja
SoFlow So!Flow Shampoo For All Porosity Hair 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Revitalizing Shampoo 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Exfoliating Shampoo 400ml Freshness
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Nourishing Conditioner for Curly Hair Melon Aloe 400 ml
5,10 €
12,75 €/L
2 kauppoja
SoFlow Frizz Silottava Shampoo Pörröisyyn 300 ml
5,60 €
18,67 €/L
2 kauppoja
SoFlow Maska Do Włosów Fioletowa Ochładzająca 200 ml
5,80 €
28,86 €/L
2 kauppoja
SoFlow Oily Scalp Intensively Cleansing Shampoo 200 ml
6,10 €
30,50 €/L
2 kauppoja
SoFlow Lumi Hair Mask 200 ml
6,10 €
30,50 €/L
2 kauppoja
SoFlow Bounce Hair Shampoo With Ceramides 300 ml
6,10 €
20,33 €/L
2 kauppoja
SoFlow Bounce Hair Mask Ceramides Naamio 200 ml
6,10 €
30,50 €/L
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 83 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com