Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Mylee
Maksa joustavasti
Mylee
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Mylee Sweet Almond Cuticle Oil Roller Pen - 10ml
8,63 €
863,00 €/L
2 kauppoja
Mylee Gel Polish No Wipe Top Base Coat Duo
19,54 €
1 kauppa
-25%
Mylee Gel Nail Polish French Marigold 8ml
6,89 €
861,25 €/L
1 kauppa
Mylee Curved Edge Scissors - Black
6,89 €
1 kauppa
-30%
Mylee Gel Nail Polish Pearl Drop - Pearl
8,04 €
1 005,00 €/L
1 kauppa
Mylee Gel Polish Soak Off Clips 10-pack
8,05 €
1 kauppa
Mylee Magnet Duo Tool for Cat Eye Gel Nail Polish - 2 pcs
8,05 €
1 kauppa
Mylee Prep & Wipe - 250ml
8,63 €
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish Iridescent No Wipe Top Coat
9,19 €
1 kauppa
Mylee Pre Soaked Gel Remover Wipes
9,19 €
1 kauppa
Mylee Stamp It Out Nail Stamper
9,19 €
1 kauppa
Mylee Nail Prep Dehydrator
9,19 €
1 kauppa
Mylee Gel Remover 250ml
9,19 €
36,76 €/L
1 kauppa
-20%
Mylee Cat Eye Gel Nail Polish - Spell
9,20 €
11,49 €
1 kauppa
Mylee Gel Nail Wraps - Mulberry Clash
9,65 €
1 kauppa
-25%
Mylee Cat Eye Pink Sands Polish - Pink
9,65 €
1 206,25 €/L
1 kauppa
-25%
Mylee Cat Eye Golden Sunsets Polish 8ml
9,65 €
1 206,25 €/L
1 kauppa
-25%
Mylee Gel Nail Wraps Pucker Up
9,65 €
12,87 €
1 kauppa
Mylee Acid Free Primer - 15ml
10,34 €
689,33 €/L
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish - Tainted Love
11,49 €
1 436,25 €/L
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish - Sea Shell
11,49 €
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish - Break The Ice
11,49 €
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish
11,49 €
1 kauppa
Mylee Gel Nail Polish Glitter No Wipe Top Coat
11,49 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 86 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com