Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Hello Sunday
Maksa joustavasti
HELLO SUNDAY
Hello Sunday
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Hello Sunday The Take-Out One Invisible Sun Stick SPF30 30g
16,10 €
7 kauppoja
-14%
Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser SPF50 50ml
14,49 €
289,80 €/L
6 kauppoja
-12%
Hello Sunday The Illuminating One Glow Primer SPF50
18,52 €
370,40 €/L
6 kauppoja
-13%
Hello Sunday The One For Your Lips Lip Balm SPF50 15ml
6,44 €
429,33 €/L
5 kauppoja
-13%
Hello Sunday Tinted Lip Balm SPF50 15ml
8,05 €
536,67 €/L
5 kauppoja
Hello Sunday Hello Sunday The One for Your Hands SPF30 30ml
8,05 €
268,33 €/L
4 kauppoja
-13%
Hello Sunday The Retouch One Reapplication Mist Spf 30
16,10 €
18,40 €
3 kauppoja
-23%
Hello Sunday The Recovery One Glow Face Mask 50ml
16,87 €
337,40 €/L
Tai 3 maksua 5,78 €
Tai 5,78 €/kk.
3 kauppoja
-12%
Hello Sunday The One Tinted Lip Balm Cherry Glaze 15ml
8,86 €
590,67 €/L
3 kauppoja
-25%
Hello Sunday One For Your Hands Hand Cream SPF30
9 €
12 €
2 kauppoja
Hello Sunday The Take-Out One Invisible Sun Stick Suojaava Ja Kosteuttava Puikko SPF 50 25 g
21,10 €
2 kauppoja
Hello Sunday Dark Spot Serum SPF 40 30ml
22,50 €
750,00 €/L
Tai 3 maksua 7,71 €
Tai 7,71 €/kk.
2 kauppoja
Hello Sunday The Invisible One Invisible Primer SPF 50 50ml 50ml
20,13 €
402,60 €/L
1 kauppa
Hello Sunday The Matte One Sebum Control Moisturiser SPF50 PA++++ 50ml
26 €
520,00 €/L
1 kauppa
Hello Sunday The Everyday Essentials Bestsellers Kit
36,99 €
1 kauppa
Hello Sunday Mineral One Face Moisturiser SPF50 50ml
19,87 €
397,40 €/L
Tai 3 maksua 6,81 €
Tai 6,81 €/kk.
1 kauppa
Hello Sunday The One For Your Eyes Eye Cream SPF50 15ml
22,90 €
1 526,67 €/L
1 kauppa
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com