Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Häxan
Maksa joustavasti
HÄXAN
Häxan
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
Häxan Vinegar 24% 650ml
5 €
7,69 €/L
3 kauppoja
Trendaava
Häxan Häxan Yleispuhdistusaine 65 cl 1l 650ml
5 €
7,69 €/L
3 kauppoja
Häxan Häxan Fönster & Glas 650ml
5,01 €
7,71 €/L
3 kauppoja
Häxan Häxan Keittiönpuhdistusaine 65 cl 0.65l
5,01 €
7,71 €/L
3 kauppoja
Häxan Häxan Kylpyhuone 65 cl
5,01 €
3 kauppoja
Häxan Häxan Bikarbonat 400
5,01 €
3 kauppoja
Häxan Kalkinpoistoaine 650 ml 650ml
6,02 €
9,26 €/L
3 kauppoja
Häxan Oven & Grill Cleaner 650ml
7,54 €
11,60 €/L
3 kauppoja
Häxan Sofa & Carpet 650ml
8,55 €
13,15 €/L
3 kauppoja
Häxan Häxan Silverputs 200 20l 200ml
6 €
30,00 €/L
3 kauppoja
Häxan Pour Clean 200ml
5,01 €
25,05 €/L
2 kauppoja
Häxan Häxan Alcogel
5,01 €
25,05 €/L
2 kauppoja
Häxan Metallputs 200ml
6,02 €
30,10 €/L
2 kauppoja
Häxan Häxan Doftolja Kåda 50 ml
8,55 €
171,00 €/L
2 kauppoja
Häxan Doftolja Barrskog 50ml
8,55 €
171,00 €/L
2 kauppoja
Häxan Häxan Häxan Tuoksuöljy mansikka 50 ml 7350125390276 Vastaa: N/A
8,55 €
2 kauppoja
Häxan Häxan Universalpasta 250
8,55 €
2 kauppoja
Häxan Viemärinpuhdistusaine 750 g
12,45 €
2 kauppoja
Häxan Häxan Käsidesi 650 ml Vastaa
8,55 €
2 kauppoja
Häxan Häxan Teakolja Miljövänlig
7 €
1 kauppa
Trendaava
Häxan Yleispuhdistusaine 650ml
4,37 €
6,72 €/L
1 kauppa
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com