Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Anua
Maksa joustavasti
Anua
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Anua Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist 100ml
20,24 €
202,40 €/L
9+ kauppoja
Anua Niacinamide 10% + Tranexamin Acid 4% Serum 30ml
17,48 €
582,67 €/L
9+ kauppoja
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml 150ml
11,96 €
79,73 €/L
9+ kauppoja
-11%
Anua Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum 30ml 30ml
18,40 €
613,33 €/L
9+ kauppoja
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30ml
21,13 €
704,33 €/L
6 kauppoja
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Serum 30ml 30ml
18,70 €
674,67 €/L
Tai 3 maksua 6,41 €
Tai 6,41 €/kk.
9+ kauppoja
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200ml
12,31 €
61,55 €/L
9+ kauppoja
Trendaava
Anua Peach 70% Niacinamide Serum 30ml
16,99 €
566,33 €/L
9+ kauppoja
-14%
Anua Peach 77 Niacin Conditioning Milk 150ml
15,22 €
101,47 €/L
9+ kauppoja
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml 200ml
14,51 €
72,55 €/L
9+ kauppoja
-25%
Anua Rice Enzyme Brightening Cleansing Powder 40g
16,14 €
21,52 €
9+ kauppoja
Trendaava
Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturising Cream 60ml
20,40 €
Tai 3 maksua 6,99 €
Tai 6,99 €/kk.
9 kauppoja
-24%
Anua Peach 70% Niacinamide Serum 30ml 30ml
16,65 €
555,00 €/L
9+ kauppoja
Anua Peach 77% Niacin Essence Toner 250ml
14,35 €
57,40 €/L
9+ kauppoja
Anua Heartleaf 77% Clear Pads 70-pack
20 €
9+ kauppoja
Trendaava
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250ml
15,65 €
62,60 €/L
9+ kauppoja
Trendaava
Anua PDRN 100 Hyaluronic Acid Glow Pad 180 ml
18,70 €
Tai 3 maksua 6,41 €
Tai 6,41 €/kk.
9+ kauppoja
Trendaava
Anua Rice 70 Intensive Moisturising Milk 150 ml 150ml
16,20 €
108,00 €/L
Tai 3 maksua 5,55 €
Tai 5,55 €/kk.
9+ kauppoja
-25%
Anua Peach 77 Niacin Enriched Cream 50ml
18,60 €
372,00 €/L
9+ kauppoja
Anua Heartleaf 80% Soothing Ampoule 30ml
19 €
699,67 €/L
9+ kauppoja
Anua Heartleaf 70% Daily Lotion 200ml
18,99 €
94,95 €/L
9+ kauppoja
Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250ml
20,24 €
80,96 €/L
9+ kauppoja
-20%
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150ml
9,88 €
65,87 €/L
9+ kauppoja
Anua Zero-Cast Moisturising SPF 50 50ml 50ml
15,30 €
306,00 €/L
Tai 3 maksua 5,24 €
Tai 5,24 €/kk.
9+ kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 287 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com