Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Colgate
Maksa joustavasti
Colgate
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Colgate 360 Optic White Tandbørste Medium Grøn
1,69 €
3 kauppoja
Colgate Breathtaking All In One Mouthwash 500 ml
3,99 €
7,98 €/L
3 kauppoja
-33%
Colgate ZigZag Medium
1 €
1,50 €
5 kauppoja
-15%
Colgate Max White Expert Mouthwash 500 ml
5,80 €
11,60 €/L
2 kauppoja
Colgate Advanced White 75ml
3,79 €
50,53 €/L
2 kauppoja
Colgate Plax Soft Mint 500ml
3,75 €
7,50 €/L
4 kauppoja
Trendaava
Colgate Cepillo D Triple Accion 2 Uds
1,09 €
3 kauppoja
Colgate Smiles Baby 0-3 Extra Soft
1,39 €
3 kauppoja
Colgate Hammasharja 2 Kpl Kaksitoiminen Keskikokoinen Pakkaus
1,49 €
3 kauppoja
Colgate Max Fresh Toothpaste Clean Mint 100 ml
1,75 €
17,50 €/L
3 kauppoja
Colgate Hammasharja Extra Clean 3 Pcs
1,85 €
3 kauppoja
Colgate Twister Medium
2,50 €
3 kauppoja
Trendaava
Colgate Max White Purple Serum
21,50 €
1 kauppa
Trendaava
Colgate Max White Ultra Multi Protect 50 ml
5,90 €
2 kauppoja
Colgate Portable Soft Blue
1,49 €
3 kauppoja
Colgate Double Action Charcoal Hammasharja
1,99 €
3 kauppoja
Colgate Hammasharja 12 Kpl
1,99 €
3 kauppoja
Colgate Kids Bubble Fruit Hammastahna 50 ml
2,15 €
3 kauppoja
Colgate Toothbrush Big Kids Smiles 6+ Years
2,25 €
3 kauppoja
Colgate Premier Clean Medium 4-pack
2,35 €
3 kauppoja
Colgate MaxWhite Medium Tandbrush
2,45 €
3 kauppoja
Colgate Advanced White Charcoal 75ml
2,45 €
32,67 €/L
3 kauppoja
Colgate Sensation Toothpaste 75 ml
2,50 €
3 kauppoja
Colgate Max Fresh Toothpaste 100 ml
2,59 €
25,90 €/L
3 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 276 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com