Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Neo Make Up
Maksa joustavasti
NEO MAKE UP
Neo Make Up
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Scrub 6.5 g
9,80 €
2 kauppoja
Neo Make Up Intense Serum Day & Night Lip Mask 6.5ml
7,80 €
1 200,00 €/L
2 kauppoja
-14%
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Watermelon
10,20 €
2 040,00 €/L
2 kauppoja
-14%
Neo Make Up Intense Serum Concealer
10,20 €
2 040,00 €/L
2 kauppoja
-14%
Neo Make Up Intense Serum Magic Lip Oil 5 ml
10,20 €
2 040,00 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Powder Translucent 10 ml
10,90 €
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Oil Mascara 9 ml
11,50 €
45,07 €/kg
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Raspberry
11,50 €
2 300,00 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Mattifying Primer 30 ml
12,50 €
416,67 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up Intense Serum Concealer - Ivory
12,90 €
2 580,00 €/L
2 kauppoja
Trendaava
Neo Make Up Intense Serum Pure Perfector 30ml
12,90 €
430,00 €/L
2 kauppoja
-13%
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Foundation 03 Natural
13,90 €
463,33 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum HD Primer 30 ml
15,50 €
516,67 €/L
Tai 3 maksua 5,31 €
Tai 5,31 €/kk.
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Illuminating Primer 30 ml
15,90 €
530,00 €/L
Tai 3 maksua 5,45 €
Tai 5,45 €/kk.
2 kauppoja
-11%
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Blackcurrant
10,20 €
2 040,00 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Mascara Black 9 ml
13 €
1 500,00 €/L
2 kauppoja
Neo Make Up Intense Serum No Transfer Lipstick Pitkäkestoinen Mattapinnan Antava Huulipuna - Nude
6,70 €
1 kauppa
Neo Make Up NEO MAKE UP Intense Serum Tan Mascara vahvistava ripsiväri elvyttävä vaikutus sävy Black 9 ml
8 €
888,89 €/L
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Rosy Pearl
8,90 €
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Soft Plum
8,90 €
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Bold Red
8,90 €
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Peach Cashmere
8,90 €
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Bare Nude
8,90 €
1 kauppa
Neo Make Up Intense Serum 2in1 Lipliner Lipgloss Matita Contorno Labbra Lucidalabbra - Blushing Pink
8,90 €
1 kauppa
Olet katsonut 24 tuotetta 65 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com