Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Nabeel
Maksa joustavasti
NABEEL
Nabeel
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Nabeel Unisex Parfyymi Ocean EDP
69 €
690,00 €/L
6 kauppoja
Nabeel Fulad Azm Eau De Parfum Spray 100 ml
69 €
690,00 €/L
5 kauppoja
Nabeel Maghateer Gift Set Eau de Parfum 100ml + Deo 200ml
74 €
5 kauppoja
Nabeel Juri Eau De Parfum Spray
69 €
787,90 €/L
5 kauppoja
Nabeel Bankam Eau de Parfum 100 ml
69 €
787,90 €/L
5 kauppoja
Nabeel Modern Eau de Parfum 100 ml
25,18 €
251,80 €/L
4 kauppoja
Nabeel Tafaseel Eau De Parfum Luxus Edition 100ml
70,52 €
705,20 €/L
4 kauppoja
Nabeel Al Bashiq Sama Eau De Parfum Spray 100ml
69 €
787,90 €/L
4 kauppoja
Nabeel Ocean Blue Eau de Parfum 100 ml
69 €
787,90 €/L
4 kauppoja
Nabeel Fulad Eau de Parfum 100ml
69 €
787,90 €/L
4 kauppoja
Nabeel Jassar Eau De Parfum Spray
79,67 €
796,70 €/L
4 kauppoja
Nabeel Rotana Areej Silver Eau de Parfum 100 ml
51,95 €
519,50 €/L
3 kauppoja
Nabeel Areej Eau De Parfum Luxus Edition 100ml
79,76 €
797,60 €/L
3 kauppoja
Nabeel Worodi Eau De Parfum Spray
90 €
900,00 €/L
3 kauppoja
Nabeel Al Bashiq Eau De Parfum Spray
58,37 €
583,70 €/L
5 kauppoja
Nabeel Antar Eau de Parfum 100 ml
35 €
384,90 €/L
4 kauppoja
Nabeel Acqua di Nabeel Absolute EDP 100ml
45 €
531,30 €/L
4 kauppoja
Nabeel Crown of Emirates Eau De Parfum 100ml
56,33 €
563,30 €/L
4 kauppoja
Nabeel Jarrah Eau de Parfum 100 ml
55,04 €
550,40 €/L
3 kauppoja
Nabeel Unisex Nasaem EDP 6 ml
24,71 €
2 kauppoja
Nabeel Irth Fairooz Eau de Parfum Spray 100ml
58,37 €
583,70 €/L
3 kauppoja
Nabeel Nader Eau De Parfum Spray
69 €
808,20 €/L
3 kauppoja
Nabeel Sa'Ada Eau De Parfum Spray 30 ml
37,09 €
370,90 €/L
2 kauppoja
Nabeel Lamsat Eau De Parfum Spray
117,29 €
1 229,80 €/L
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 83 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com