Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Dove
Maksa joustavasti
Dove
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Dove Men+Care Fresh & Clean Fortifying 2-in-1 Shampoo + Conditioner
2,96 €
11,84 €/L
2 kauppoja
Trendaava
Dove Classic Roll-on Deo 50 ml
2,59 €
7 kauppoja
Dove Powder Rollon 50 ml
2,75 €
4 kauppoja
Dove Purely Pampering Shea Butter & Warm Vanilla Nourishing Lotion 400ml
5,95 €
14,88 €/L
2 kauppoja
Dove Beauty Cream Wash
2,32 €
9,28 €/L
7 kauppoja
Dove Go Fresh Hand Soap Cucumber & Green Tea Refill
2,79 €
5,58 €/L
7 kauppoja
Dove Hand Wash Shea Butter
2,32 €
9,28 €/L
6 kauppoja
Trendaava
Dove Fresh Care Antiperspirant Deodoranttipuikko Naisille 50 ml
2,48 €
49,60 €/L
5 kauppoja
Dove Replenishing Voidemainen Pesutabletti 90 g
1,52 €
3 kauppoja
Dove Suihkedeodorantti Lavanda Camomila 150 ml
4,80 €
32,00 €/L
3 kauppoja
Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Lotion 250ml
7,50 €
30,00 €/L
3 kauppoja
Dove Beauty Cream Bar
1,50 €
3 kauppoja
Dove Puikkodeodorantti Lavanda Kamomilla 75 ml
4,80 €
3 kauppoja
Dove 48h Fresh Roll-on 50 ml
2,59 €
51,80 €/L
7 kauppoja
Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Body Lotion 250ml
3,35 €
13,40 €/L
6 kauppoja
Dove Silky Nourishing Body Cream 300ml
6,39 €
21,30 €/L
6 kauppoja
Dove Classic Fresh Kiinteä Antiperspirantti 50 ml
2,72 €
54,40 €/L
5 kauppoja
Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea 250 ml
2,75 €
11,00 €/L
5 kauppoja
Dove Fresh Care Antiperspirantti Suihke 200 ml
2,56 €
4 kauppoja
Dove Original Anti-Perspirant Roll-on
3,12 €
62,40 €/L
4 kauppoja
Trendaava
Dove Men+Care Thickening Shampoo
3,39 €
13,56 €/L
3 kauppoja
Dove Shower Gel Hydrating Care 225 ml
3,69 €
3 kauppoja
Dove Rich Nourishment Body Cream 150ml
4,99 €
33,27 €/L
3 kauppoja
Trendaava
Dove Nutritive Solutions Intensive Repair Conditioner
2,55 €
7,29 €/L
2 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 684 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com