Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Bulldog
Maksa joustavasti
Bulldog
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Bulldog Original Face Wash 150ml
4,99 €
33,27 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Age Defence Moisturiser 100ml
10,35 €
103,50 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Shower Gel Lemon & Bergamot
5,75 €
11,50 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Original Moisturiser 100ml
7,59 €
75,90 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Original Beard Oil 30ml
7,40 €
246,67 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Peppermint & Eucalyptus Shower Gel
4,60 €
9,20 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Original Shower Gel 500 ml
5,99 €
11,98 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Sensitive After Shave Balm, 100ml
5,49 €
54,90 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Natural Lemon & Bergamot Deo Roll-on
5,99 €
79,87 €/L
9+ kauppoja
Trendaava
Bulldog Sensitive Face Wash 150ml
6,20 €
41,33 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Sensitive Moisturiser 100ml
7,99 €
79,90 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Original Natural Deo Roll-on
6,20 €
82,67 €/L
9 kauppoja
Trendaava
Bulldog Original Face Scrub 125ml
6,20 €
49,60 €/L
9 kauppoja
Bulldog Black Pepper & Vetiver Shower Gel
6,60 €
13,20 €/L
9 kauppoja
Bulldog Original Beard Shampoo and Conditioner, 200ml
7 €
35,00 €/L
9 kauppoja
Trendaava
Bulldog Oil Control Moisturiser 100ml
7,20 €
72,00 €/L
9 kauppoja
Trendaava
Bulldog Original Salt Spray
8,99 €
59,93 €/L
9 kauppoja
Bulldog Age Defence Eye Roll-on 15ml
11,50 €
766,67 €/L
8 kauppoja
Bulldog Fresh Mint & Cedarwood Spray Deodorant 125 ml
6,13 €
7 kauppoja
Trendaava
Bulldog Original spare head
12,90 €
4 kauppoja
Bulldog Original Shave Gel 175ml
4,31 €
24,63 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Sensitive Shave Gel, 175ml
4,99 €
28,51 €/L
9+ kauppoja
Bulldog Anti-Dandruff Shampoo
6,20 €
20,67 €/L
9 kauppoja
Bulldog Original Bamboo Razor
13,80 €
9 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 103 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com