Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Colgate
Betaal flexibel met
Colgate
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Colgate Cepillo D Triple Accion 2 Uds
€ 0,99
7 winkels
Colgate Caries Protection Tandpasta 75 ml
€ 1,53
€ 20,40/L
7 winkels
Colgate 360° Optic White Medium Tandenborstel
€ 1,09
4 winkels
Trending
Colgate Fresh Gel 75 ml
€ 1,65
€ 22,00/L
Of 3 betalingen van € 0,55/mnd.
Of € 0,55/mnd.
8 winkels
Colgate MaxWhite Tandbørste Medium
€ 0,95
7 winkels
Colgate Zigzag Tandbørste Medium Orange
€ 0,50
6 winkels
Trending
Colgate Max Fresh Cleanmint Tandpasta 100 ml
€ 1,45
€ 14,50/L
5 winkels
Colgate Bleken Kruidenpasta Wit 75 ml
€ 2
€ 26,67/L
Of 3 betalingen van € 0,66/mnd.
Of € 0,66/mnd.
4 winkels
-51%
Colgate Max White Purple Reveal Tandpasta
€ 3,19
€ 6,49
3 winkels
Trending
Colgate Max White Expert Whitening Mondwater 500 ml
€ 5,50
€ 11,30/L
Of 3 betalingen van € 1,83/mnd.
Of € 1,83/mnd.
3 winkels
-28%
Colgate Triple Action Whitening Tandpasta 75 ml
€ 1,37
€ 1,89
6 winkels
Colgate Dubbele Actie Tandenborstel Medium Blauw
€ 0,75
5 winkels
Colgate Extra Soft 2+ Tandenborstel
€ 0,89
5 winkels
Trending
Colgate Tandenborstel Max Fresh Medium
€ 0,95
5 winkels
-29%
Colgate Total Original Toothpaste
€ 2,49
€ 3,49
5 winkels
Colgate Charcoal Double Action Tandenborstel
€ 0,79
4 winkels
Colgate Tandenborstel Zigzag Charcoal Medium
€ 0,95
4 winkels
Colgate MaxFresh Cool Mint Crystals Tandpasta 100 ml
€ 1,55
€ 15,50/L
4 winkels
-51%
Colgate Tandpasta Max White One 75 ml
€ 2,85
€ 38,00/L
Of 3 betalingen van € 0,95/mnd.
Of € 0,95/mnd.
4 winkels
Trending
Colgate Plax Cool Mint 500 ml
€ 5
€ 10,00/L
Of 3 betalingen van € 1,66/mnd.
Of € 1,66/mnd.
4 winkels
Colgate Tandpasta Caries Protection 75 ml
€ 17,92
Of 3 betalingen van € 5,97/mnd.
Of € 5,97/mnd.
4 winkels
Trending
Colgate Whitening Tandpasta 75 ml
€ 2
€ 26,67/L
Of 3 betalingen van € 0,66/mnd.
Of € 0,66/mnd.
3 winkels
Trending
Colgate Advanced White Whitening Tandpasta 75 ml
€ 2,70
€ 36,00/L
Of 3 betalingen van € 0,90/mnd.
Of € 0,90/mnd.
3 winkels
Trending
Colgate Max White Sparkle Diamonds Whitening Paste 75 ml
€ 3
€ 40,00/L
Of 3 betalingen van € 1,00/mnd.
Of € 1,00/mnd.
3 winkels
Je hebt 24 van de 269 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com