
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Myphone Rumba 2 Mobiele Telefoon is € 43,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Myphone Rumba 2 Mobiele Telefoon |
| Merk | Myphone |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Schermgrootte | 2.4 " |
| Seniorentelefoon | Ja |
| Jaar van Uitgave | 2020 |
Communicatie | |
| 4G | Nee |
| Hybride Dual SIM-sleuf | Nee |
| GPS | Nee |
| 5G | Nee |
| Dual SIM-kaartsleuven | Ja |
Camera | |
| Aantal achtercamera's | 1 |
| Optische beeldstabilisatie (OIS) | Nee |
| Ingebouwde Camera | Ja |
| Cameraresolutie | 0.3 MP |
| Flitser/Licht | Ja |
| Voorcamera | Nee |
Kenmerken | |
| Opvouwbaar | Ja |
| Schokbestendig | Nee |
| Fysiek Toetsenbord | Numeriek Toetsenbord |
| Kenmerken | FM-radio |
| Waterbestendig | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-23 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Verbindingen | Micro-USB, Jack van 3,5 mm |
| Geheugenkaartlezer | Ja |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Secundair Scherm | Nee |
| Schermtype | LCD |
| Schermresolutie | 240x320 |
| Pixeldichtheid (PPI) | 167 |
Opslag | |
| Interne Geheugengrootte | 32 MB |
| Type geheugenkaart | microSD |
Draadloos | |
| NFC | Nee |
| Bluetooth Versie | 2.1 |
Voedingsbron | |
| Vervangbare Batterij | Ja |
| Batterijcapaciteit | 800 mAh |
| Snel opladen | Nee |
| Draadloos Opladen | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 88.0 g |
| Hoogte | 101.8 mm |
| Breedte | 50.5 mm |
| Diepte | 18.5 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431