
Laptopstandaard
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Contour CD-STAND is € 39,35. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Contour CD-STAND |
| Merk | Contour |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Verstelbare Hoogte |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 4.9 kg |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 3.6 cm |
| Breedte | 23.0 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Gewicht | 260.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-03-24 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431