
Laagste prijs voor Inter-Tech AS-22HA is € 90,96. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Inter-Tech AS-22HA |
| Merk | Inter-Tech |
Producteigenschappen | |
| Temperatuur (min) | 5.0 °C |
| Videoresolutie (max) | 1920 x 1440 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuur (max) | 40.0 °C |
| Formaat | Bureaumontage |
Afmetingen | |
| Breedte | 13.2 cm |
| Diepte | 9.3 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Gewicht | 580.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-30 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Microfoonpoorten | 3 |
| USB-A | Ja |
| Aantal USB-A | 3 pcs |
| HDMI | Ja |
| DisplayPort | Nee |
| Microfoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| USB-B Poorten | 2 |
| Koptelefoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 5 pcs |
| USB-C | Nee |
| HDMI-poorten | 6 |
| Koptelefoonpoorten | 3 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431