
Rubberen Voet, Onderdelen Vaatwasmachinebestendig, Duwer, Mes van Roestvrij Staal, Incl. Worstvuller
Laagste prijs voor GEFU Transforma is € 83,85. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | GEFU Transforma |
| Merk | GEFU |
Producteigenschappen | |
| Aantal maalschijven | 2 pcs |
| Kleur | Zwart |
| Kenmerken | Duwer, Incl. Worstvuller, Onderdelen Vaatwasmachinebestendig, Rubberen Voet, Mes van Roestvrij Staal |
| Materiaal | Kunststof, Roestvrij staal |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Hoogte | 40.5 cm |
| Breedte | 13.5 cm |
| Diepte | 38.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-10-24 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431