
600W, Verwijderbare Plaat, Rubberen Voetjes, Aan/Uit Schakelaar, Instelbare Temperatuur, Vaatwasmachinebestendig Onderdeel
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Gastroback Design Pro 46602 is € 203,85. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Gastroback Design Pro 46602 |
| Merk | Gastroback |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Instelbare Temperatuur, Vaatwasmachinebestendig Onderdeel, Rubberen Voetjes, Verwijderbare Plaat, Aan/Uit Schakelaar |
| Verdiepingen | 6 |
| Temperatuur (min) | 35.0 °C |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuur (max) | 75.0 °C |
| Snoerlengte | 105.0 cm |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Vermogen | 600 W |
| Spanning | 230.0 V |
Afmetingen | |
| Diepte | 45.5 cm |
| Breedte | 35.0 cm |
| Hoogte | 31.5 cm |
| Gewicht | 7000.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-01-17 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431