
Draadloze Afstandsbediening
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Sony RMT-P1BT is € 68,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Sony RMT-P1BT |
| Merk | Sony |
Producteigenschappen | |
| Voor Merk | Sony |
| Type Sluiterontspanner | Draadloze Afstandsbediening |
Draadloos | |
| Draadloos bereik | 5.0 m |
| Draadloze Technologie | Bluetooth |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 15.1 mm |
| Gewicht | 35.0 g |
| Breedte | 33.0 mm |
| Hoogte | 116.5 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-10-15 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431