
Ontspanningskabel
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Sony RML1AM.CE Remote Commander is € 89,75. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Sony RML1AM.CE Remote Commander |
| Merk | Sony |
Producteigenschappen | |
| Voor Merk | Sony |
| Type Sluiterontspanner | Ontspanningskabel |
Draadloos | |
| Draadloos bereik | 5.0 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-12-26 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 16.0 mm |
| Gewicht | 90.0 g |
| Breedte | 24.0 mm |
| Hoogte | 84.0 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431