Laagste prijs voor Colorama Achtergrond Karton Riviera 2.72 x 11 m is € 112,87. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Colorama Achtergrond Karton Riviera 2.72 x 11 m |
| Merk | Colorama |
Producteigenschappen | |
| Achtergrond Motief | Monochroom |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Blauw |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-06-09 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 7.0 kg |
| Breedte | 272.0 cm |
| Hoogte | 1100.0 cm |
| Formaat | 2,72x11 meter |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431