
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Chipolo One Black is € 39,17. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Chipolo One Black |
| Merk | Chipolo |
Producteigenschappen | |
| Bereik | 60.0 m |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-01-28 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 7.65 g |
| Diepte | 6.4 mm |
| Breedte | 37.9 mm |
| Hoogte | 37.9 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431