
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Songmics Kruidenrek Set Van 2 Keukenplank Keukenhouder is € 14,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Songmics Kruidenrek Set Van 2 Keukenplank Keukenhouder |
| Merk | Songmics |
Producteigenschappen | |
| Potten inbegrepen | Nee |
| Type | Vrijstaand |
| Kenmerken | Stapelbaar |
| Kleur | Wit, Natuurlijk |
Materiaal | |
| Materiaal | Hout, Metaal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 1.4 kg |
| Hoogte | 15.5 cm |
| Diepte | 19.5 cm |
| Breedte | 29.7 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-01-12 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431