
Inductiekookplaat met heteluchtoven, Breedte: 90cm
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Smeg CPF92IMX is € 3.499,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Smeg CPF92IMX |
| Merk | Smeg |
| Type | Inductiekookplaten |
Voeding | |
| Maximale Vermogen (Ingang) | 11000 W |
| Energieklasse | A |
| Spanning | 220 V |
Afmetingen | |
| Breedte | 90.0 cm |
| Standaard breedte | 90cm |
| Diepte | 60.0 cm |
| Hoogte (max) | 90.0 cm |
| Gewicht | 67.8 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-16 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Ovenverwarming | Elektrische oven |
| Aantal Branders | 5 Branders |
| Aantal Ovens | Twee Ovens, Eén Oven |
| Kenmerken | Timer, Ontdooifunctie, Zelfreinigend, Convectie/fan oven, Grill, Scherm |
| Kleur | Roestvrij Staal, Grijs |
| Bedieningstype | Knop |
| Oveninhoud | 70.0 L |
| Volume tweede oven | 35.0 L |
| Reinigingstechnologie | Stoomreiniging |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431