
Keramische Kookplaat met heteluchtoven, Breedte: 60cm
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Bosch HKA090220 is € 749,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Bosch HKA090220 |
| Merk | Bosch |
| Type | Keramische Kookplaten |
Producteigenschappen | |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Ovenverwarming | Elektrische oven |
| Aantal Branders | 4 Branders |
| Aantal Ovens | Eén Oven |
| Kenmerken | Snelverwarmende oven, Warmte-indicator, Convectie/fan oven, Grill, In hoogte verstelbare voeten |
| Kleur | Wit |
| Bedieningstype | Knop |
| Oveninhoud | 66.0 L |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-02-20 |
Voeding | |
|---|---|
| Maximale Vermogen (Ingang) | 10900 W |
| Energieklasse | A |
| Spanning | 230 V |
| Zekering (ampère) | 16A |
Afmetingen | |
| Breedte | 60.0 cm |
| Standaard breedte | 60cm |
| Diepte | 60.0 cm |
| Diepte met Deur Open | 105.0 cm |
| Hoogte (max) | 85.0 cm |
| Snoerlengte | 1.2 m |
| Gewicht | 49.5 kg |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431