
Deeghaak, Instelbare snelheid, 85 W
Laagste prijs voor KitchenAid 5KHM9212EAC is € 146,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | KitchenAid 5KHM9212EAC |
| Merk | KitchenAid |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Instelbare snelheid, Deeghaak |
| Aantal Snelheden | 9 |
| Kleur | Beige |
| Fabrikant Kleur | Almond Creme |
Voedingsbron | |
| Vermogen | 85 W |
Afmetingen | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1.53 m |
| Diepte | 200.0 mm |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Breedte | 80.0 mm |
| Hoogte | 150.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-04-01 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431