
Vaste CD-speler
Mis het niet!
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Monacor PA-1140RCD Radio CD Module is € 459,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Monacor PA-1140RCD Radio CD Module |
| Merk | Monacor |
Soort | |
| Type | Vaste CD-speler |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Scherm |
Verbindingen | |
| RCA Stereo | Nee |
| Ethernet | Nee |
| Optisch | Nee |
| USB | Ja |
| XLR Stereo | Nee |
| Hoofdtelefoons | Nee |
| Coaxiaal | Nee |
Ontwerp | |
|---|---|
| Type Schijfeenheid | Invoerlade |
Audio | |
| Ondersteunde Schijfformaten | CD-R, CD-RW |
| Aantal CD's | 1 |
Bestandsindelingen | |
| Ondersteunde Bestandsindelingen | MP3 |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1.1 kg |
| Hoogte | 4.0 cm |
| Diepte | 19.5 cm |
| Breedte | 21.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-04-21 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431