
Vaste CD-speler
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Musical Fidelity M2SCD is € 729,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Musical Fidelity M2SCD |
| Merk | Musical Fidelity |
Soort | |
| Type | Vaste CD-speler |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Wit, Zwart |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Scherm |
Verbindingen | |
| RCA Stereo | Ja |
| Ethernet | Nee |
| Optisch | Ja |
| USB | Nee |
| XLR Stereo | Nee |
| Hoofdtelefoons | Nee |
| Coaxiaal | Ja |
Ontwerp | |
|---|---|
| Type Schijfeenheid | Voorlader met lade |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 20.0 W |
Audio | |
| Aantal CD's | 1 |
Afmetingen | |
| Gewicht | 6.65 kg |
| Hoogte | 10.0 cm |
| Diepte | 37.5 cm |
| Breedte | 44.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-13 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431