
Optisch Mouse, 1000dpi, Aantal knoppen: 3pcs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Rapoo 1620 Muis Optical is € 10,53. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Rapoo 1620 Muis Optical |
| Merk | Rapoo |
| Type | Standaardmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja, Nee |
Afmetingen | |
| Breedte | 64.0 mm |
| Hoogte | 111.0 mm |
| Lengte | 111.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2012-02-17 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Nee |
| Geschikt voor Linkshandigen | Ja |
| Kleur | Wit, Zwart |
| DPI-knop | Nee |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Aantal knoppen | 3 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Linker- of Rechterhand | Universeel, Rechts |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Nee |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | Bluetooth, USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431