
Optisch Mouse, Aantal knoppen: 6pcs
Laagste prijs voor Evoluent VerticalMouse 4 Small Right Wireless is € 101,20. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Evoluent VerticalMouse 4 Small Right Wireless |
| Merk | Evoluent |
| Type | Standaardmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 167.0 g |
| Breedte | 80.0 mm |
| Hoogte | 77.0 mm |
| Lengte | 113.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2014-06-17 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Geschikt voor Linkshandigen | Nee |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Aantal knoppen | 6 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| Verticaal | Nee, Ja |
| Verbinding | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431