
Optisch Gamingmuis, 20000dpi, Aantal knoppen: 8pcs
Laagste prijs voor Razer Viper 8KHz is € 42,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Razer Viper 8KHz |
| Merk | Razer |
| Type | Gamingmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 71.0 g |
| Breedte | 57.6 mm |
| Hoogte | 37.8 mm |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Lengte | 126.7 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-02-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Versnelling | 50 G |
| Geschikt voor Linkshandigen | Ja |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Programmeerbare Knoppen | 8 pcs |
| Aantal knoppen | 8 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| IPS | 650 |
| Pollingsnelheid | 8000Hz/0.125ms |
| Linker- of Rechterhand | Universeel |
| DPI | 20000 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Ja |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431